Bestyrelse

Facebook

Gruppe

Instagram

Facebook

Side

 

 

Foreningen YogaRanders

CVR-nr. 37240419

Bank: Nordea reg. nr. 2700 kto. nr. 8983806849

MobilePay 83370

 

 

Bestyrelse

 

Hening Wilsten, formand

tlf. 40417533 - mail: hening@wilsten.com

 

Irrrene Wilsten, kasserer

tlf. 53571952 - mail: irrene@wilsten.com

 

Mette Bernt, sekretær

tlf. 51878712 - mail.: mette@publicfunk.dk

 

Bolette Visholm

tlf. 27591250 - mail: bolette.visholm@skolekom.dk

 

Jimmy Christiansen

tlf. 24272347 - mail: jimmy_christiansen@outlook.com

 

Lisa Errebo

tlf. 31629904 - mail: lisa@fitogwell.dk

 

Revisor og vores fotograf:

Gunnar Sørensen

tlf. 30951915 - mail: gunnar@motnet.dk

 

Ansvarsroller i bestyrelsen

 

Kommunikation/markedsføring/presse:

Hening, Mette, Jimmy

 

Program/indhold - events:

Irrrene, Hening

 

Karma Crew - frivillige:

Lisa, Bolette, Mette og Gunnar

 

Stande/samarbejdspartnere:

Bolette, Lisa, Gunnar

 

Pratik - event:

Jimmy, Lisa, Gunnar

 

Copyright @ All Rights Reserved