Bestyrelse

Facebook

Gruppe

Instagram

Facebook

Side

 

 

Foreningen YogaRanders

CVR-nr. 37240419

Bank: Nordea reg. nr. 2700 kto. nr. 8983806849

MobilePay 83370

Mail: Info@yogaranders.dk

Bestyrelse

 

Formand

Udvalgsansvarlig: Kommunikation/markedsføring/presse

Hening Wilsten

Tlf: 40417533

Mail: hening@yogaranders.dk

 

 

 

Kasserer

Udvalgsansvarlig: Program/indhold - events

Irrene Wilsten

Tlf: 53571952 - mail: irrene@yogaranders.dk

 

Sekretær

Mette Bernt

Tlf: 51878712

Mail: mette@yogaranders.dk

 

Udvalgsansvarlig: Stande/samarbejdspartnere

Bolette Visholm

Tlf: 27591250

Mail: bolette@yogaranders.dk

 

Udvalgsansvarlig: Pratik - events

Jimmy Christiansen

Tlf: 24272347

Mail: jimmy@yogaranders.dk

 

Udvalgsansvarlig: Karma Crew - frivillige

Lisa Errebo

Tlf: 31629904

Mail: lisa@yogaranders.dk

 

Revisor og fotograf

Gunnar Sørensen

Tlf: 30951915

Mail: gunnar@yogaranders.dk

Udvalg (formand, medlemmer)

 

Kommunikation/markedsføring/presse:

Hening, Mette, Jimmy

 

Program/indhold - events:

Irrrene, Hening

 

Karma Crew - frivillige:

Lisa, Bolette, Mette og Gunnar

 

Stande/samarbejdspartnere:

Bolette, Lisa, Gunnar

 

Pratik - event:

Jimmy, Lisa, Gunnar

 

Copyright @ All Rights Reserved